Darband_FI

ترموود پروژه مسکونی درکه – تهران

در پروژه مسکونی درکه  ابعاد گسترده ای از ترموود با کاربردهای مختلف بکار رفته است. 1500  متر مربع چوب طبیعی ترمووود در نما، کف تراس ها و آلاچیق ها مورد استفاده قرار گرفته است و کلیه چوب این پروژه از شرکت SWM WOOD فنلاند تهیه شده و پوشش رنگی اوزمو کشور آلمان برای محافظت از چوب ها لحاظ شده است .

چوب ترمو استفاده شده بر روی نما ساختمان از نوع سوزنی برگ کاج می باشد که طریقه نصب آن هم به صورت تخت و هم روی قوس ( بطور عمودی ) اجرا شده است که با در نظر داشتن  تضادهای رنگی حاصل شده از سنگ روشن در کنار چوب یک ترکیب تحسین برانگیزی ایجاد شده است.

در فضای پایین ساختمان ساخت آلاچیق و نیمکت چوبی توانسته یک فضای مناسب و محیطی آرام براي اوقات فراغت ساکنین پروژه  فراهم آورد. چوب ترمو در تراس های برخی از واحدها، بعنوان کفپوش فضای باز کار شده است که با توجه به موقعیت جغرافیایی درکه، دید فوق العاده ای را به روی شهر پدید آورده است.

این پروژه به لحاظ متراژ چوب اجرا شده یکی از پروژه های شاخص ترمووود در منطقه دربند به حساب می آید و در لیست پروژه های برتر و منتخب کارینگتون اینترنشنال قرار دارد که ما مفتخریم که در این بنا نقشی را ایفا کرده باشیم.