بینش و ماموریت

شرکت کارینگتون اینترنشنال یک شرکت بازرگانی و خدماتی است که با بینش و ماموریت فعالیت در صنعت ساختمان تاسیس شده است. راهبرد شرکت کارینگتون اینترنشنال تامین مصالح نوین از تولید کنندگان مطرح اروپا است. رویکرد شرکت تامین کلیه مصالح به همراه طراحی، خدمات مهندسی و اجرا مطابق با استاندارد های روز کشور های صنعتی می باشد.

در حال حاضر فعالیت های این شرکت معطوف به تامین نماهای چوبی ( ترمووود، پنل پارکلس، پنل اچ پی ال)ُ، فروش و پخش پارکت چوب و همچنین ارا‌ئه خدمات مهندسی، مشاوره و اجرا برای این دسته از محصولات میباشد.

چرا کارینگتون

کلیه فعالیت های شرکت کارینگتون اینترنشنال معطوف به شناسائی و درک مشکلات مشتریان و ارائه پاسخ های مناسب می باشد. از این رو جهت گیری های اصلی این شرکت بر اساس 4 محور مهم زیر تنظیم می گردد:.

 • صداقت و درستی در کار

  صداقت و درستی در کار و در زندگی نزد مدیران و پرسنل شرکت کارینگتون اینترنشنال نه یک روش بلکه یک اصل است. در شرایط سخت و ناهموار، تصمیم گیری برای این شرکت بسیار آسان است چرا که راه صحیح همواره راهیست که وجدان را با آسودگی خاطر به مقصد می رساند..

 • مشتری مداری

  شرکت کارینگتون اینترنشنال به نگرانی ها و دغدغه های مشتریان واقف است. مشتری ایرانی به دنبال کالاهای مرغوب، فروشندگان ثابت قدم، قیمت های منصفانه و خدمات اجرائی بی نقص می باشد. شرکت کارینگتون اینترنشنال تلاش می کند به خواسته های مشتریان در این زمینه ها رسیدگی نماید..

 • نوآوری

  در اخذ نمایندگی و انتخاب محصولات، شرکت کارینگتون اینترنشنال هرگز به دنبال کالاهای پرسود نمی باشد، بلکه مبنای انتخاب، کالا ها و خدماتی است که موجب نوآوری می گردد و انگیزه لازم را برای حرکت در پرسنل شرکت، مشتریان و نیرو های اجرائی ایجاد می کند..

 • شفافیت

  آگاهی حق مشتری است و مشتری حق انتخاب دارد. ما به این اصل اعتقاد راسخ داریم و بدان پایبندیم. اطلاعات در همه امور اعم از بازرگانی و فنی بصورت شفاف در اختیار مشتریان شرکت کارینگتون اینترنشنال قرار می گیرد..