طراحی

علی رغم پیشرفت های چشمگیری که در سال های اخیر در صنعت ساختمان کشور روی داده است، باید پذیرفت که سطح طراحی در مقیاس کلان نه تنها از استانداردهای جهانی بلکه تا حدودی از استانداردهای منطقه ای نیز عقب مانده است و این تنها دفاتر کوچک با کارفرما های غیر دولتی هستند که در چند سال اخیر موفق به ارائه پروژه هائی در سطح و اندازه جهانی شده اند. نگاهی کوتاه و گذرا به شهرهائی مانند استانبول، بیروت و دوبی گویای این واقعیت می باشد.

از طرفی دیگر ورود طراحان نامی جهان همچون زها حدید، تام رایت، نورمن فاستر و غیره به برخی پروژه های کلان و ملی حاکی از آن است که اهمیت بحث طراحی برای سرمایه گذاران صنعت ساختمان بیش از پیش آشکار شده است. شرکت کارینگتون اینترنشنال با استفاده از طراحان جوان و با استعداد قادر به پاسخگوئی به نیاز سرمایه گذاران در این زمینه نیز می باشد.

از برنامه های آتی این شرکت، ایجاد پل ارتباطی میان سرمایه گذاران صنعت ساختمان کشور و پاره ای از شرکت های مطرح طراحی در اروپا می باشد. در حال حاضر شرکت کارینگتون اینترنشنال قادر به ارائه خدمات در زمینه طراحی نما، طراحی داخلی و همچنین طراحی فضاهای باز (Landscape) می باشد.

برخی از محصولات مورد استفاده در طراحی های این شرکت عبارتند از: جوب ترمووود، پنل با روکش چوب طبیعی، ورق کامپوزیت، چوب پلاستیک، پارکت، لمینیت و غیره است.

طراحان و شرکت های همکار

شرکت کارینگتون اینترنشنال جهت ارائه طرح های زیبا متناسب با نیازهای مشتریان خود از طراحان جوان و با استعداد بهره میجوید. طراحانی که با شرکت کارینگتون همکاری میکنند سابقه درخشانی در ارائه و اجرای طرح های معماری برای پروژ های مسکونی، ویلائی، تجاری و همچنین پروژه های فضای باز مانند روف گاردن دارا میباشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 22671200-021 تماس حاصل فرمائید..

 • کتایون وفا

  EXCQUISSE AGENCY - PARIS
  Katayoon Vafa is a French-Iranian architect based in France. She is the co-founder of Excquisse Agency. She studied at the Ecole d'Architecture Speciale in Paris.


  بیشتر بدانید
  X close

  کتایون وفا

  کتایون وفا از موسسین آتلیه طراحی اکسکیس است. او تحصیلات خود را در رشته معماری در دانشگاه Ecole Speciale d’Architecture به اتمام رسانده است. کتایون وفا هم بصورت آرشیتکت مستقل فعالیت نموده است و هم سابقه کار در شرکت های ساختمانی معتبر فرانسه را دارد میباشد. او در سال ۲۰۱۱ به همراه امانویل پریو شرکت اکسکیس را تاسیس کرد..

 • حمیدرضا خوشگام

  CARRINGTON INTERNATIONAL
  Hamid Reza Khoshgam is an Iranian architect who lives in Tehran. He studied at Tehran's Azad university where he received his masters in architecture.


  بیشتر بدانید
  X close

  حمیدرضا خوشگام

  حمید رضا خوشگام فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته معماری از دانشگاه آزاد تهران است. او در سال ۱۳۹۰ به شرکت کارینگتون اینترنشنال پیوست و در حال حاضر به عنوان آرشیتکت مستقل و رییس آتلیه طراحی شرکت فعالیت میکند. وی در مسابقه معمار سال ۹۰ به مرحله نیمه نهایی بخش ساختمان های مسکونی راه یافت..

 • امانوئل پریو

  Emmanuel PRIOUX
  EXCQUISSE AGENCY - PARIS

  Emmanuel Prioux created the Excquisse Agency in 2011 in partnership with Katayoon Vafa. He studied at the Ecole d'Architecture Speciale.
  بیشتر بدانید
  X close

  امانوئل پریو

  مانو‌ئل پریو در سال ۲۰۱۱ آتلیه طراحی اکسکیس را به همراه کتایون وفا تاسیس کرد. او تحصیلات خود را در رشته معماری در فرانسه در دانشگاه Ecole d’Architecture Speciale انجام داده است و پیشتر در آتلیه طراحی Atelier P فعالیت نموده است..